Nakonec možná budeme před imigranty v obavách o své holé životy utíkat do Ruska!

Migrace islámu do Evropy, terorismus, USA/CIAV dohledné době může nastat hypotetická situace, ve které budou křesťané a ateisté utíkat před islámskými fanatiky ze zemí plných hořících ulic a zničených kulturních památek.

Pokud si myslíte, že není něco takového možné, zeptejte se iráckých, nebo syrských křesťanů, ateistů, nebo jezídů co zbylo z odkazů jejich předků a jak se islámští radikálové chovají k nim a jejich ženám a dětem! [...]

Brzy se totiž může vinou zrůdného plánu plošného stěhování národů, který byl zrozen v hlavách mocných západního světa stát, že něco podobného zažije na vlastní kůži také Evropa!

Takový scénář totiž může být mnohem reálnější, než si většina z nás zatím umí přestavit a vládcové Evropy a USA to moc dobře vědí! Jejich plánem není nic jiného, než vnést do světa násilí a chaos, kterého později v rámci „normalizace situace“ využijí k pevnému utažení šroubů a k nasazení nevídaných totalitních praktik od politiky špízování přes kamerové systémy a odposlouchávaných telefonů až po čipování obyvatelstva! Vše samozřejmě v zájmu obnovení pořádku a míru a potlačení násilí a chaosu (chaosu a násilí, které vypuklo naprosto cíleně jejich vinou).

Mohlo by Vás zajímat → Co se bojí říct Evropa

Popravdě nevím, jestli je tomu co zde píši možné ještě nějak zabránit a jestli se neblíží konec naší evropské civilizace. Vše, co se zbraní v ruce bránili naši hrdinní předci, může být zničeno a tentokrát nájezdníci nepřijedou do Evropy předem a se zbraní v ruce jako armáda, nýbrž budou po malých skupinkách vpuštěni zadními vrátky pokryteckými zrádci z našich vlastních řad, hlásajícími na oko mír, lásku a pomoc bližním!

Já z celého srdce doufám, že se mýlím, že se stane něco, co tomuto nejhrozivějšímu scénáři zabrání, že počet uprchlíků bude nějakým způsobem pečlivě regulován, že imigranti budou prověřováni a tací, co jsou od pohledu silní, zdraví a svalnatí, nebo u kterých, bylo nalezeno vícero dokladů na různá jména, budou odmítnuti a posláni zpět, nebo do země odpovědné za zničení jejich domova, tedy do USA!

Jenže si myslím, že něco takového není součástí zrůdného plánu nového světového řádu, který se snaží nastolit světová oligarchie!

Nakonec tedy opravdu může nastat den, kdy většina normálních, extrémně nebohatých obyvatel Evropy bude utíkat do Ruské federace (ti bohatí už mají pravděpodobně dojednaný azyl v USA) a prosit tuto velkou zemi o pomoc a přijetí. Rusko je totiž poslední mocná, velká evropská země, která není v EU a která nemusí poslouchat rozkazy šílenců z Bruselu (kteří zase poslouchají rozkazy jiných šílenců z Washingtonu) a která jediná bude mít dost prostoru (pokud bude chtít) tolik lidí přijmout a hlavně dost velkou a silnou armádu na to, aby své občany dokázala ochránit před chaosem a zmarem, který může být utečencům v patách!

Možná přeháním, ale zkuste si vyhledat videa o tom, co se už dnes děje v Itálii a jiných zemích na jihu Evropy a o tom, jak v některých zemích EU úřady vyhánějí z domů na ulici starousedlíky a nahrazují je imigranty!

Autor: Ladislav Kašuka

Společnost, Války a konflikty, Ze světa, , , , , , , , , , ,
Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.