Cesta ke 3. Světové Válce? – Video

Mají Spojené státy americké nakročeno k rozpoutání třetí světové války? V posledních dvou desetiletích, se silová politika USA projevila již několikrát, jmenujme například: Jugoslávie, Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie a v budoucnu (zanedlouho) možná dojde také na „velmi nebezpečný“ Írán.

Toto byl jen krátký výčet obětí americké agrese, našlo by se toho mnohem více. Jak je vidět, troufalost a rozpínavost USA nezná mezí [...]

Jejich hlad po surovinách a zdrojích přírodního bohatství mimo jejich vlastní hranice, nic nezastaví, dalším důležitým faktorem v jejich válečném tažení je Geopolitika, zkráceně: USA/Geopolitika = pokus o rozklad velmocí jako jsou Rusko a Čína, tyto dvě země jsou velkou překážkou na cestě k dosažení amerických cílů a realizaci plánů k zajištění nadvlády nad zbytkem světa i v budoucnu. Rusko a Čínu čeká nejedna horká chvilka. Americká ekonomika je v troskách, a $petrodolar jako světová rezervní měna s největší pravděpodobností pomalu a jistě skončí, to je také důvod proč Amerika znervozněla a chová se jak utržená ze řetězu.

Jinde →

Brettonwoodský měnový systém a jeho pád

Je všemohoucí americký dolar odsouzen k zániku?

1929 velká hospodářská krize a druhá světová válka

Rusko s Čínou hromadí zlato: Plánují zabití petrodolaru

Jsme opravdu na cestě, která vede přímo do třetí světové války? Ale abychom plně pochopily co je v sázce, musíme se na to vše podívat zeširoka, pospojujme si jednotlivé malé obrázky a vytvořme si vlastní velký obraz, není to nic složitého, stačí jen přestat slepě důvěřovat korporátním (propagandistickým) médiím. Níže přiložené video (CZ tit.) zkoumá historii dolaru, jeho vztah k ropě, a skutečné motivy válek v posledních dvou desetiletích.

7 zemí do 5 let – Generál Wesley Clark mluví v roce 2007 o politickém puči v USA – cz titulky

Napsal: Český rozhled

Zdroj 1 videa (český překlad): youtube.com | Zdroj 1 videa (původní): StormCloudsGathering | Zdroj 2 videa: youtube.com

Války a konflikty, Ze světa, , , , , , , , , , , , , , , ,

Vaše komentáře:

  1. karel napsal:

    Je to realita,nova generace vyrusta v tom ze agresor je putin,proc lzou ucitele detem jak to zmenit tady to vse zacina,vetsina naroda nezna podstatu agrese v zemich kde byl american,proc v tech zemich korea veitnam jugoslav irag afrika vznikl problem mrknete na tel.a uslysite jak rusko a komunisti vrazdili 14 lety kluk ma radei colu nez lopatu .

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.