Ukrajinská armáda nedokáže zvítězit, ani kdyby jí dodával zbraně celý západní svět!

Zničené samohybné dělo ráže 152 milimetrů Akacia Ukrajinské armádyDůvodem, proč početně mnohem silnější a technicky vybavenější armáda nedokáže porazit mnohem slabší jednotky domobrany Donbasu, není žádná údajná ruská pomoc a kolony ruských vojáků a obrněné techniky (které nikdo nedokázal vyfotit, jak překračují hranice), ale nízká bojová morálka samotných vojáků ukrajinské armády!

Ukrajinští vojáci totiž postrádají to základní, co je potřeba k vítězství a tím je motivace, přesvědčení, že bojují za správnou a spravedlivou věc a ochota za ní i zemřít pokud bude třeba [...]

Většina ukrajinských vojáků nemá ani pořádný výcvik, ani není ochotná válčit, jak se říká do roztrhání těla za kyjevskou vládu posílající je bojovat proti domobrancům, kteří nejsou v zemi, za kterou bojují žádnými vetřelci, nýbrž lidmi, pro které je již celé generace jejich milovaným domovem.

Tato skutečnost je tím opravdovým důvodem, proč kyjevská vláda není již celý dlouhý rok schopná dobýt relativně malé území Donbasu, přestože disponuje pravidelnou armádou, raketovou technikou, dělostřelectvem a stíhacím, bitevním a bombardovacím letectvem! Domobrancům hájícím své domovy, své rodiny, svou svobodu, nezávislost a milovanou vlast před pučisty, kteří se chopili loni v Kyjevě nelegitimně moci, totiž odvaha, motivace, přesvědčení, ani ochota zemřít rozhodně nechybí!

Hrdinové z Donbaské domobrany tak trochu připomínají hrdinné Rudoarmějce z velké vlastenecké války, kteří na počátku bojů, kdy ještě měly hitlerovské nacistické hordy mohutnou technickou převahu, bojovali odvážně a bez ohledu na vlastní životy, dělíce se klidně dva i tři o jednu pušku a pár nábojů, sbírajíce zbraně padlých kamarádů ve zbrani a zastřelených nacistických vojáků a s pokřikem za vlast a za Stalina dokázali zadržet a nakonec porazit bestiálního agresora usilujícího o zničení jejich domovů a svobody!

Stejně hrdinně dnes bojuje a vítězí méně početná a hůře vyzbrojená domobrana nad pravidelnou ukrajinskou armádou i neonacistickými banderovskými dobrovolnickými bataliony!

Autor: Ladislav Kašuka

Války a konflikty, Ze světa, , , ,

Vaše komentáře:

  1. xyht napsal:

    jen si říkám co bude s novorosijí do budoucna,rf prý nestojí o připojení novor. ke své federaci…pokud to tak bude pak to pociťuji jako podvést hrdiny novoruska…

  2. Josef Kadleček napsal:

    Psychopatům je možné uvěřit jen na chvilku; a o tom, že Porošenko a Jacenyuk jsou jasní (zatím) úspěšní psychopati, asi nebude sporu. Tak proto ukrajinští vojáci nemohou ni prd.
    A Ukrajinci se především musí historicky vypořádat s vinou za volyňský masakr… Pak teprv mohou pošilhávat po Evropě

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.