Ani pravice, ani levice, jenom samí šmejdi!

Ani pravice, ani levice v České republice neexistujeJe načase, aby to už někdo řekl takříkajíc „na plnou hubu“. Celých posledních 25 let většině politiků sedících v parlamentu a vládách nejde o žádné velké pravicové, nebo levicové ideály, ale jen o to, jak nahrabat co nejvíce peněz, jak obejít platné zákony, které se jim nehodí a okrást stát a jeho občany!

Pojďme se společně ohlédnout do minulosti, aby tu někdo neřekl, že jsou to jen prázdné urážky a tlachy [...]

Začalo to slavnou kuponovou privatizací, při které se pod cenou rozprodal národní majetek patřící do té doby 100% státu a jeho občanům takříkajíc za babku do rukou cizího, většinou nadnárodního kapitálu, který většinu podniků co koupil, rovnou zavřel, aby se zbavil konkurence a v případě, že je některý z těchto podniků dále provozován, nevidí náš stát z jeho zisku ani korunu na daních, protože cizí podniky daní v zemích, kde jsou registrované, nebo podle občanství vlastníka, tedy v cizině! Nikoho z těch úplatných „šmejdů“, kteří tehdy vládli, ani nenapadlo ponechat ty nejlepší a nejvýdělečnější podniky v rukou našeho státu, případně je aspoň prodat domácímu provozovateli, aby z nich stát a potažmo naši občané něco měli! Prodat je do ciziny tomu, kdo dá nejvíc peněz do kapsy těm, kdo o tom rozhodovali, bylo přece o tolik jednodušší a výnosnější!

V průběhu tohoto obrovského rozkrádání si chtěl každý utrhnout svůj kousek z tohoto obrovského koláče a tak se rozdělila i naše republika, přesně podle hesla rozděl a panuj! Bylo úplně jedno, že podle tehdy platné federální ústavy šlo zemi rozdělit pouze celonárodním referendem! Pár politických panáků se v zákulisí dohodlo, že to prostě udělají a tak se také stalo! Nikomu nevadilo, že jde o nelegitimní, neústavní kriminální čin a vlastizradu! Političtí šmejdi, tehdy využili toho, že většina lidí se v nových zákonech a v politice vůbec po nedávné změně režimu a celého systému nevyznala a neorientovala a provedli takovou zákeřnost a podlost, že kdyby žil Masaryk, kterého se tak často dovolávají naši falešní pravičáci, minimálně půlku z nich by odsoudil za vlastizradu rovnou na šibenici a ostatní by potupně vyhnal z politiky. Podobně by se zachoval Gottwald ke komunistům, kteří něco takového bez boje dopustili poté, co po druhé světové válce slavnostně přísahali, že další rozdělení země již nikdy za žádnou cenu nepřipustí!

Rozdělení republiky také pomohlo získat v České republice znovu post prezidenta opilci Václavu Havlovi, přestože k tomu museli zavřít jednoho poslance na pár dní do kriminálu, aby nemohl hlasovat a Havel se tak stal hlavou podvodnou vlastizradou nově vzniklého českého státu o jeden jediný hlas, což je další šmejďárna, nad kterou si musí každý slušný člověk jen odplivnout! Následovalo období vlády šmejdů schvalujících bombardování Jugoslávie, zatažení naší země do „čtvrté říše“ zvané EU a do údajně obranného vojenského paktu NATO, který bombarduje a obsazuje cizí země po celém světě, jak si zrovna zamane, přestože v roce 1989 Havel sliboval, že již nikdy do žádného paktu nevstoupíme!

Havel a ostatní „ulhaní šmejdi“ kolem něj však také slibovali, že zachovají sociální jistoty, že se nebude zdražovat, že se lidé nemusí bát nezaměstnanosti a spoustu dalších věcí, které nehodlali nikdy dodržet. Každý z nich si pro sebe později urval nějakou tu dobře placenou funkci a zbohatl na zlodějnách, nebo podvodných restitucích odporujících Benešovým dekretům! Každý politik, který hodlal čestně plnit své předvolební sliby, byl nakonec nějakým způsobem umlčen, očerněn a odstraněn (ne, že bych s nimi ve všem souhlasil), Miroslavem Sládkem, který byl proti rozdělení republiky počínaje, Vítem Bártou, který chtěl zprůhlednit a zlevnit státní zakázky pokračujíce a Tomio Okamurou, který bojuje za závazné lidové referendum a proti nesmyslnosti imigrační politiky Evropské unie konče. Všem těmto šmejďárnám v klidu a míru přihlíží údajně levicová, za lidi bojující KSČM, plná pupkatých růžolících „salónních lvů“, kteří nevytáhnou paty ze svých kanceláří a z parlamentních lavic, kde velice opatrně a umírněně občas pronesou nějakou tu „kritickou poznámku“.

Jako kdyby to všechno nestačilo, snaží se v současnosti prozápadní politici přepsat dějiny a poštvat nás proti Ruské federaci, z které se snaží udělat viníka druhé světové války a zamlžit skutečnou pravdu a historická fakta o tom, že to byl právě Sovětský svaz, jehož je Ruská federace nástupcem, který po zradě našich současných spojenců v Mnichově roku 1938 a obsazení nejdříve našeho pohraničí Německem, Polskem a Maďarskem a posléze celého Československa nacisty a klerofašisty osvobodil za cenu mnoha milionů padlých Rudoarmějců většinu Evropy od hnědého moru, který západní velmoci nechaly záměrně rozšířit v naději, že zničí a zadusí Rusko a celý Sovětský svaz!

Autor: Ladislav Kašuka

Společnost, Z domova, , , , , , ,

Vaše komentáře:

 1. Jiří Šafránek napsal:

  Pozoruhodné novodobé dějiny Českých zemí. Analogie údálostí pobělohorských.

 2. jirina sigmundova napsal:

  Pravda a dik

 3. xyht napsal:

  diskuse pravyprostor.cz jsem tam v oslabení…

 4. Milan Hubacek napsal:

  Dalsi bezchybna analyza pana Kasuky! K veci a strucne!!!

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.