Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk patří do blázince, nebo za mříže!!!

Ukrajinský premiér Arsenij JaceňukPremiér Ukrajiny Arsenij Jaceňuk poskytl německé televizi ARD rozhovor, ve kterém strašil ruskou hrozbou a Putinem a použil k současné situaci přirovnání ke konci druhé světové války! Premiér Jaceňuk pronesl větu, ve které řekl, ať si lidé vzpomenou na sovětskou invazi do Německa a na Ukrajinu v roce 1945!

Přestože, se něco takového zdá být neuvěřitelné a každý normální člověk na celém světě ví, že německý nacismus byl tehdy hrozbou pro celou Evropu a svět a ačkoli největší tíhu války nesl Sovětský svaz [...]

…proti kterému vrhl Hitler nejvíce sil, pomáhali tehdy v boji proti tomuto hnědému moru i západní země jako Velká Británie, USA a tisíce a tisíce dobrovolníků z jiných zemí celého světa!

Premiér Jaceňuk dokonce paradoxně tvrdí, že Putin je tím, kdo chce měnit výsledky druhé světové války! Pokud vím, druhou světovou válku vyhrála protihitlerovská koalice (podle zásluh v čele se Sovětským svazem) a nacisté, byli poraženi, čímž bylo mnoho národů zachráněno od úplného vyhlazení!

Jaceňuk by měl být Ruské federaci jako nástupnickému státu Sovětského svazu vděčný za osvobození od nacismu a vlastně i za to, že Ruská federace naopak netrvá na tom, aby byl svět rozdělen podle výsledků druhé světové války tak, jak bylo dohodnuto představiteli vítězných mocností na Jaltské konferenci! Kdyby totiž Ruská federace trvala na neměnnosti této dohody, byla by Ukrajina pořád součástí Ruské federace, stejně jako byla předtím součástí Sovětského svazu a ještě předtím carského Ruska!

Pan Jaceňuk se však evidentně cítí být spíše potomkem banderovských hord vraždících Poláky, Rusy a Čechoslováky a bojujících po boku nacistické armády proti svým slovanským bratrům z východní Ukrajiny a zbytku Sovětského svazu! Tento člověk za to co prohlásil o vpádu SSSR do Německa a na Ukrajinu a svá dřívější prohlášení o podlidech z východu Ukrajiny patří do blázince a za své válečné zločiny, kterými se dopouští jako premiér země, když posílá ukrajinskou armádu vraždit civilisty v Donbasu, patří za mříže, nebo na šibenici (podle zákonů země, kde bude za své zločiny souzen)!

Barack Obama a Arsenij Jaceňuk

Bilaterální setkání amerického prezidenta Baracka Obamy s ukrajinským premiérem Arsenijem Jaceňukem v Bílém domě 12.03.2014

Jak daleko chtějí podporovatelé kyjevské nacionálně-neonacistické vlády z Evropské unie a USA zajít?! Co všechno jsou ochotní těmto zločincům vraždící vlastní lid ještě tolerovat?! Jak moc se budou překrucovat fakta a dějiny?! Kdy se dozvíme i v našich novinách, že Hitler byl vlastně ten dobrý a Sověti (rozuměj Rusové) byli tou špatnou stranou ve druhé světové válce?! Kolik lží ještě uslyšíme a kdy jim to přestaneme konečně trpět a něco s tím uděláme?!

Autor: Ladislav Kašuka

Války a konflikty, Ze světa, , , , , , , ,

Vaše komentáře:

  1. Julo1 napsal:

    je to idiot . nepatrí do blázince , ale na šibenicu.

  2. Adolf napsal:

    Jacenjuk alias krysa je nejen blázen ,ale navíc debil.To mají úkáčka elitu národa…

  3. Milan Hubacek napsal:

    Nejen placeny zlocinec,ale hlavne dalsi Mezinarodni Zid ve sluzbach Velkeho Satana- (United Snakes of America)-viz dalsi-Tymosenkova,Kolomojskij,Porosenko,Kagan…Slovani,sjednotit se-(bez Polska ovsem) a do utoku na jejich vrahy !!!

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.