Rozpusťme Evropskou unii, odmítněme masovou imigraci a vstupme do BRICS!

Evropské revoluce a nepokoje. European revolution 2013Brit Cameron chce reformovat nereformovatelné! Evropská unie je prohnilým a zkaženým projektem od samého začátku! Musíme získat zpět svou suverenitu a řídit si svou ekonomiku podle svého!

Současné plány britského premiéra se z velké části týkají pouze výhod pro Británii, nikoli pro všechny členy! Cameronův plán naopak znevýhodňuje země EU, které podle něj ještě ekonomicky nedosahují britské úrovně! Hádejte, kterých zemí se to týká?! Hádejte, jak se Angličané dívají na Českou republiku?! [...]

Každý pokus depolitizovat Evropskou unii samozřejmě navíc vždy narazí na odpor Německa, které bere evropskou komisi a evropský parlament (hlavně po schválení Lisabonské smlouvy) jako svůj nástroj na ovládání druhých! Vždyť co Německo nedokázalo získat prostřednictvím války, protože bylo zastaveno Rudou armádou (tedy politickou a ekonomickou moc nad téměř celou Evropou), získalo po podpisu Lisabonské smlouvy prezidenty členských zemí EU!

Některé země Evropské unie jsou navíc díky bruselské imigrační politice a vlastní hlouposti v současnosti doslova zaplavené imigranty a řeči, že ty miliony a miliony především islámských imigrantů za čas prostě odmítnou a pošlou zpět domů, jsou z části zbožným, nerealizovatelným přáním a zčásti velkou lží pro důvěřivé „sluníčkáře“!

Šancí jak zachránit země, které ještě mají šanci si žít po svém a nehrozí jim zatím díky imigrantům kulturní a náboženská krize, která by časem téměř jistě přerostla ve vlnu násilností, je odchod z Evropské unie! Členské země, které EU opustí, mohou časem vstoupit do BRICS (čistě hospodářské, nepolitické společenství – Rusko – Čína – Indie – Brazílie – JAR), které vyspělé evropské země jistě rádo přijme mezi své členy.

Vstupem do BRICS bychom České republice vrátili politickou a ekonomickou nezávislost a pokud začneme znovu vyrábět a vyvážet (na ohromný trh zemí BRICS) to, co umíme nejlépe (třeba sklo, tramvaje, lokomotivy, nákladní vozy, lehké pěchotní zbraně, cvičné letouny atd.) staneme se tím, čím chceme všichni být – občany NAŠÍ hrdé, nezávislé, silné, prosperující země!

Autor: Ladislav Kašuka

Společnost, Ze světa, , , , , , , , , , , , , , , ,

Vaše komentáře:

 1. Zdeněk napsal:

  Dívají se na nás jak my na cigány z Balkánu.Taky jen příživníci a zloději.Čeští cigáni nám dělají ostudu po celém světě.

 2. Hog Garr napsal:

  Rozpusťme Evropskou unii, odmítněme masovou imigraci a vstupme do hospodářsky silného, politicky nezávislého společenství (např.BRISC), kde nemůže dojít k jakýmkoliv politicko-hospodářským sankcím. Tyto sankce totiž poškozují jen a jen obyčejné lidi na všech stranách, neboť ekonomické škody nejsou hrazeny z kapes
  kapitalistů a jejich politických přisluhovačů, kteří na tom naopak vydělávají zastavením zvyšování, často však snižováním životní úrovně obyčejných lidí; tito sankcemi způsobené ztráty (dražší náhradní zdroje, rizika kvality ..) nakonec zaplatí zvýšenými cenami a nedostatkem zboží a/nebo ztrátou jeho původní kvality.

 3. Lojzo napsal:

  Bohuzel mame loutkovou vladu vedenou svazakem Sobotkou ktery zaprodal cesky narod zapadu.Jenom musime doufat ze vsichni zradci budou po krachu EU nalezite odsouzeni.Dnes se jiz nikdo nemuze divit tomu ze byl Unor 1948 kdy narod povstal proti stejnym zrudam jake nam vladnou dnes.Historie se bude brzy opakovat?

 4. Filip napsal:

  Plný souhlas.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.