Našim hlavním úkolem v tomto roce, je jednoznačně se distancovat od proamerických válečných provokatérů z našeho parlamentu a vlády a nenechat se poštvat do konfliktu s Ruskem!

Schwarzenberg kritizuje pokrytecky RuskoMusíme kategoricky odmítnout štvavou, lživou kampaň vedenou na objednávku USA proti Ruské federaci a říci našim politikům, že nevedou zem plnou mediálně zmanipulovaných oslů hýkajících nadšením nad akčními americkými filmy s plnou pusou éčky nacpaného hamburgeru, kteří uvěří každému hloupému výmyslu z Washingtonu!

Je třeba, aby naši politici věděli, že velká část národa ví a chápe, že konflikt na Ukrajině nezačal nějakou akcí ze strany Ruské federace [...]

… ale vměšováním USA a Evropské unie do vnitřních záležitostí Ukrajiny, když bezvýhradně podpořili ozbrojený krvavý puč ve volbách poražené opozice, která za vydatné pomoci neonacistických skupin svrhla v Kyjevě legitimní vládu a prezidenta a učinila tak v rozporu s platnou ústavou a dokonce v rozporu s dohodou parafovanou Německem, Francií a Ruskem, kterou chtěl legitimní prezident přející si v zemi mír vyjít vstříc demonstrantům, ačkoli měli již na svědomí řadu zničených budov a upálených policistů.

Jen blázen, nebo manipulátor a lhář, může v situaci, kdy byla násilím svržena legitimní moc a nárok na vládu v zemi si uzurpovala pro sebe ve volbách poražená opozice a jejich neonacističtí spojenci, upřít autonomnímu Krymu a jihovýchodním regionům země právo odmítnout poslušnost někomu, komu nedali žádný mandát ve volbách a s jehož politikou nesouhlasí a odmítnout jim právo jít vlastní cestou! Je tedy třeba hlasitě říci našim i světovým politikům, že my opravdoví čeští vlastenci do boje proti našim slovanským bratrům z Ruska, ani Novoruska nepůjdeme a že případnou mobilizaci, nebo jiné rozkazy směřující k válce s Ruskou federací jako neopodstatněné a tím pádem neústavní odmítneme!

Když jsme bez referenda, pouze z rozhodnutí našich prozápadních politiků z řad pravice a sociálně demokratické levice byly zataženi do NATO, bylo z úst našich politiků slibováno občanům České republiky, že se jedná o neinvazivní obranný vojenský pakt podobný Varšavské smlouvě! Jak to dopadlo, vidíme sami, začalo to bombardováním našich odvěkých srbských přátel, pokračovalo celou řadou invazí a organizování převratů v zemích jako Irák, Afghánistán, Libye, nebo Sýrie, které vedli k destabilizaci celého jednoho světového regionu a skončilo to zorganizováním převratu na Ukrajině s cílem destabilizovat, omezit a zastrašit rychle se ekonomicky a vojensky rozvíjející Ruskou federaci.

Díky militantní politice USA, jejíž je NATO ozbrojenou pěstí, umírají na světě každý rok desítky a stovky tisíc lidí v zemích, které by si bez jejich vměšování jinak uměli udělat pořádek sami!

Takže tento rok musí být rokem, kdy jednoznačně řekneme NE protiruským sankcím, NE protiruským mediálním provokacím, NE válce s Ruskou federací a nejlépe také NE našemu dalšímu členství v NATO! Pokud naši politici neposlechnou hlas po míru toužící veřejnosti, NEMAJÍ PRÁVO NÁM DÁLE VLÁDNOUT!!!

Autor: Ladislav Kašuka

Války a konflikty, Ze světa, , , , , , , , , ,

Vaše komentáře:

 1. Jan Javůrek napsal:

  díky za tento článek a přeju hodně čtenářů…:-)

 2. jarda havlik napsal:

  je opravdu neuvěřitelné jak se některým politikům změní charakter,stanou se z nich bezpáteřní tvorové,bez soudného názoru-Zaorálek,Dinsbír ml-a stanou se z nich prdolezkové podporující Americkou politiku světového četníka.

 3. Petr Nešťák napsal:

  Jsem na těchto článcích poprvé,Český rozhled znám pár minut,na svém facebooku na toto téma stále píši a sdílím a…jsem v údivu…naprosto shodně s Vašimi názory.

 4. xyht napsal:

  Dobrý den všem,
  včera js při čtení článku na zvedavec.cz narazil na odkaz v diskusi na tyto stránky /konkrétně mne zaujal odkaz wallstreet a bolševická revoluce / neb js na tento fakt poukazoval na stránkách pravyprostor.cz avšak byl js plísněn za svůj názor…s vděčností pak ,jsem shédl Vaše video potvrzující můj příspěvek v diskusi…
  diskuse na pravém prostoru je dle mne zvláštní a také tématika článků jednotlivých blogerů je udivující…na těchto stránkách používám jiný nick…
  zdravím všechny čtenáře a jsem rád,že zde píší jinak než na pravém prostoru kam chodím dle mého názoru provokovat,či ukazovat vzorek názoru obyčejného občana této země…děkuji za Vaše stránky…

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.