Kdo stojí za akcemi proti prezidentu Zemanovi

Americká diktatura v České republice 2014Kdo mne zná, ten velmi dobře ví, že jsem Zemanův dlouhodobý odpůrce – prostě ho nemám rád. Považuji ho za arogantního, sebestředného a v mnoha věcech hloupého. Jsem tedy dalek toho, abych se ho nějak výrazně zastával.

Nicméně podle mé zásady, že i vrah může mít na něco dobrý názor a v něčem pravdu, musím konstatovat, že jsem se Zemanem v některých věcech souhlasil, stejně jako chápu, že s ním v mnoha věcech lidé souhlasit nemusí [...]

Včerejší den byl pro mne ale šokem. Tolik otevřené nenávisti a hnusoty od davu, který se údajně sešel na výzvu jakéhosi bezvýznamného kapelníčka Přikryla, o němž jsem nikdy neslyšel, to bylo něco, co mi připomělo fanatiky na ukrajinském „majdanu“. A všichni víme, jak to tam nakonec dopadlo….. otevřená genocida proti části národa, která si dovolila nesouhlasit s fašistickou a nacistickou podobou nové vlády a parlamentu, ani s fašistickým prezientem. A protože ta podobnost je až příliš veliká, začal jsem trochu pátrat. Výsledky byly více než překvapivé:

1) Akce rozhodně nebyla svolána natož vymyšlena a organizována tím „kapelníkem“, který se před kamerou natřásal a dojetím se zajíkal, jak strašně ho překvapilo kolik lidí přišlo a podobné žvásty. (vyjádřením tohoto se vlastně přiznal, že kromě výzvy k akci nic dalšího nepřipravoval .

2) Hrubým odhadem až 99% účastníků V RŮZNÝCH MĚSTECH mělo naprosto totožné „rudé karty“ ….. stejný odstín barvy, stejná velikost. Jak vyplývá z bodu jedna – svolavatel akce těžko dodával tisíce stejných kartiček většině účastníků, natož aby zaplatil jejich výrobu a distribuci. Kde se tedy vzaly ty karty- stejné v Praze v Brně i v dalších městech.

3) a pak jsem narazil na tento článek: https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/posts/726786560740836?fref=nf&;pnref=story

4) v článku mne zaujala zmínka o rozdávání lístků, kdy anglicky mluvící rozdavači měli i vlastní ochranku, která nedovolila ani rozdavače vyfotit. V Praze. Jenže v Brně se to povedlo a tak vznikla tato fotografie:

5) takže co z toho plyne …… akci neorganizoval ve skutečnosti žádný amatér „kapelník“, ale někdo mnohem schopnější. A hlavně nebyl sám – měl na to celý tým. Když si uvědomíl, jak Schwarzenberk neobvykle zdůrazňoval, že odjíždí do zahraničí, a přitom se protestů na Národní třídě přímo účastnilo vedení TOPky včetně Kalouska, Kocáb a další, není těžké si vydedukovat, kdo za vším stojí. Je to celkem jednoduchá řada a spojitost : Schwarzenberk, kalousek, TOPka, havlističtí pravdoláskaři, „kulturní“ fronta, americká ambasáda, Bilderberg …..

6) Závěr je celkem jasný: USA se vměšuje do vnitřní poltiky ČR, a prostřednictvím své ambasády v ČR snaží odstavit přímo zvoleného prezidenta, který nejde právě na ruku americkým zájmům, a místo něj dosadit nedostudovaného lesníka s knížecím titulem a člena Bilderbrgu, u něhož mají američané jistotu, že bude pracovat pro ně. A oč jde úplně nejvíc ? O dostavění Tomelína americkým konsorciem. Stačí jen docela malinký čip, ovládaný přes satelit, a rázem je česká jaderná elektrárna pod přímou kontrolou USA !!!! A to bychom tedy nikdy neměli připustit.

P.S. Teď už jen čekám kdy někdo provalí, že za účast dostali demonstranti ještě zaplaceno ;)

Jinde → Zdravice pražské zlaté mládeži s rudou kartou na čele

Zdroj: politika-zdraveho-rozumu.webnode.cz

Z domova, , , , , , ,
Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.