Ladislav Kašuka: Tak jsem prý placený ruský agent a zrádce

Ladislav Kašuka - pomlouvačná kampaňSedím v práci na noční směně ve své dispečerské židli, je mi pár minut čerstvě 44 let a marně přemýšlím o tom „kdy jsem se stal vlastně tím agentem, kam vlastně dávám všechny ty peníze, co mi ty Rusové za ty mé články platí a proč trávím v práci minimálně 240 hodin měsíčně, když mám spoustu peněz od Putina za to, jak zrazuji Českou republiku a naše hodné, milé a mírumilovné přátele z Evropské unie, NATO a USA“ [...]

Moment, už to mám, sedím v práci proto, že skutečnost je úplně jiná, než o mě tvrdí rusofobní štváči a proameričtí řiťolezci na internetu. Já do té práce chodím proto, že ve skutečnosti jsem za více jak 150 článků, které mi letos publikovali, nedostal ani jednu jedinou korunu a navíc má přítelkyně byla několik měsíců bez práce, což je v našem oligarcho-mafiánsko-exekutorském politickém systému věc, která může potkat sebelepšího pracovníka nečekaně ze dne na den, protože obyčejný slušný člověk v něm nemá proti zvůli zaměstnavatelů u soudů, nebo policie žádné zastání.

Ačkoli to všichni ti vyznavači ušišlaného, věčně pospávajícího Kárla, afroamerického guru ze zámoří Baracka Obamy a prezidenta čtvrté říše Donalda Tuska nemohou pochopit, protože jejich jediným ideálem a bohem je blahobyt, moc a mamon za každou cenu a nejlépe na úkor poctivé práce druhých, opravdu ještě existují lidé, kteří něco dělají jen proto, že tomu vážně věří, z čirého vlastenectví, nebo přesvědčení, že je třeba lidem otevřít oči a postavit se všem těm lžím, kterými nás zavalují naše a západní prodejná masmédia.

Tito lidé zaslepení nepravdivou protiruskou propagandou s břichy nacpanými rozemletým ochuceným odpadem z amerických rychlých občerstvení a nadopovaní jedovatými ledviny a játra ničícími energetickými drinky jsou připraveni hájit ne český, nebo slovanský, ale americký styl života klidně se zbraní v ruce a napadají a uráží každého rozumného člověka s vlastním názorem, který si dovolí vidět svět trochu jinak a má tu odvahu svůj názor prezentovat na veřejnosti. Z tohoto důvodu mnoho lidí s podobným názorem jako mám já, raději mlčí a neprojevuje se, aby nebyli ukřičeni agresivní zfašizovanou proamerickou menšinou, která již rok doslova šílí vzteky z toho, že jejich rakouský knížecí lídr prohrál prezidentské volby z vůle díkybohu stále ještě existující rozumné a slušné občanské většiny.

Osobně pevně věřím, že tento svět se nakonec vzpamatuje a vrátí se k tradičním národním a rodinným hodnotám, které v současné době obhajuje Ruská federace proti zkaženému amorálnímu způsobu života a světa drog, prostituce, úplatků a kořistnických válek, který k nám přichází ze západu a otravuje lidská těla, srdce a duše takovým způsobem, že se z lidí stávají všehoschopní sobci myslící jen na svůj vlastní prospěch bez špetky soucitu a sounáležitosti s druhými.

Takže jediným důvodem proč ve svém vlastním volnu doma, nebo o přestávkách v práci píši všechny ty články, nejsou peníze a vlastní prospěch, ale mé pevné přesvědčení, že dělám správnou věc!

Autor: Ladislav Kašuka

Z domova, ,

Vaše komentáře:

 1. Josef Němec napsal:

  Ladislave,vydržet jináč takových blbců o kterých píšete je mnogo,tak bych se s tím nezaobíral a dělal co považuji za dobrou věc.

 2. posuk napsal:

  http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg

  rudá špíno! Potřeboval by si komsomolče pořádně přetáhnout přes tu tvojí rudou, starou držku aby se ti na chvíli rozsvítilo dobytku ruskej.

 3. Michal napsal:

  S článkem bych naprosto souhlasil, ale co mi nesedí je to, že zde srovnáváte západ, a východ viz.: „Osobně pevně věřím, že tento svět se nakonec vzpamatuje a vrátí se k tradičním národním a rodinným hodnotám, které v současné době obhajuje Ruská federace“. Mě tu chybí osobní pohled, a né jen to co obhajuje Rusko. Takto nabývám pocitu, že jste opravdu podporovaný z východu, protože, kdyby jste byl nezaujatý, tak píšete z vlastního pohledu jako Čech, slovan. Čili člověk na svém místě. Tímto komentářem nepodporuji západ to v žádném případě! Je dobré si uvědomit, že ani Rusko, ani Amerika nám nijak zvláště neprospěla, a využívali nás ke svému prospěchu. Mluvte za sebe jako Čech, ne jako hlasatel ruských hodnot.
  Michal

 4. karel napsal:

  Ladislave nenech se od svých názoru odradit pomýlenými a slepými čitateli kteří si nevidí ani na špičku nosu.Jsme slované a jako slované máme jiné hodnoty nežli anglosasové a germáni. Každý chce žít v co největším blahobytu, ale né za každou cenu.Souhlasím s vaším článkem

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky: <a href=""> <em> <i> <strong> <b> <blockquote> <cite> <code> <strike> <br>

* Vkládaný komentář se musí vztahovat k danému článku. Komentáře obsahující SPAM nebo nesouvisející obsah budou smazány.